Stan zapalny a pisk w uchu

Dzień dobry, Dzisiaj u laryngologa przepłukano mi zaczopowane ucho. Uczucie zatkania przeszło, ale pisk pojawił się znowu jak tylko wyszedłem z gabinetu. Wykryto u mnie stan zapalny w związku z czym nie powinienem narażać tego ucha na kontakt z wodą przez dwa dni. Czy jest to normalne? Czy pisk ustanie, czy może powinienem znowu zwrócić się do laryngologa?

Pytaj tego co Ci płukał ucho i być może przebił Ci błonę bębenkową a na to wygląda. Wróć do tego gabinetu laryngologicznego jak najszybciej i poproś o naprawienie szkody. Śpiesz się.