Stan zapalny i uszkodzenie rogówki

corka l 15 mniala wypadek w szkole strzelono do niej z sztyftu papierowego jest w szpitalu ma uszkodzona rogowke stan zapalny zszedl lekarze mowia ze przod jest czysty a ona nadal widzi za mglom odczytuje tym okiem tylko dwie linijki niewyraznie na tablicy czy wzrok jej powroci nigdy nie mniala problemow ze wzrokiem

Piotr Pilarski

Ten stan może się poprawić. Odnośnie rokowania proszę pytać lekarzy prowadzących.

Pozdrawiam.