Stan zapalny pochwy a tabletki Nystatyna

witam, mialam stan zapalany powchy i dostalam tabletyki dopochwowe Nystatyna Vp i Metronidazol w trakcie przyjmowania lekow dostalam okres i odstawialam tabletki, w kolejnym miesiacu mialam male uplawy i okres trwal 7 dni teraz na koniec miesiaca znow dostalam okresu czy to normalne ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi czy infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.