Stan zapalny spojówek

Dobry wieczór mam pytanie do lekarza okulisty.od miesiąca borykam się ze stanem zapalnym chyba spojówek.mam jaskrę,byłam 4 razy u okulist y i u neurologa/tu jest dobrze/ mamwypisane floxal opatanol,corneregel,stosuje półtora tygodnia,nie ma wielkiej poprawy,byłam w piątek na izbie przyjęć PUM,Pani doktor powiedziała żeby dalej przyjmować te leki,chciałabym wiedzieć co mogę zrobić,może jakieś badania w kierunku bakteriologicznym ,nie wiem co juz robić,mam zamglone widzenie,prosze o rade,oczy lzaw

Aleksander Ropielewski

Nie mogę przeprowadzić badania przedmiotowego dlatego ciężko mi udzielić lepszej porady niż lekarze, który mieli możliwość oceny Pani oczu oraz ocenić sensowność wykonywania badania bakteriologicznego, oczywiście można takie wykonać.