Stany lękowe przy niedoczynności i powiększonej tarczycy

Mam 22 lata. Od dzieciństwa choruję na tarczycę - niedoczynność, powiększona tarczyca. Obecnie wyniki hormonów są w normie, jedynie tarczyca jest powiększona. Biorę euthyrox w dawce 37,5. Od 2 tygodni mam depresję, najchętniej nie wychodziłbym z łóżka, stany lękowe, jak zacznę myśleć o swoich problemach to serce bije szybko, ciężko mi się oddycha, pocę się i boli mnie brzuch, w dodatku nie mam apetytu. Biorę ziołowe leki uspokajające, ale nie pomagają. Czy powinienem iść do psychiatry ?

Witam serdecznie!

Depresja to dość nieprzyjemna przypadłość. Tak powinieneś udać się do specjalisty. Najlepsze efekty ma leczenie dwutorowe. Psychiatra + psychoterapeuta. Zapraszam Ciebie na mojego bloga gdzie zobaczysz animację (4 min) czym jest depresja i jak z nią walczyć.

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia
http://psychopedagog.eu

Dzień Dobry Panu,

Proszę skontaktować się z lekarzem, choć bardziej skłaniałabym Pana do kontaktu i rozmowy z psychologiem, która mogłaby być juz dla Pana pomocna.
O skierowanie do Poradni zdrowia psychiczne proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu lub psychiatrę (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Gdyby miał Pan życzenie porozmawiać ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype.

Życzę Panu tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
Tel. 502 749 605