Wypadające włosy, opuchlizna nóg przy dobrych wynikach badań

Witam. Mam dobre wyniki badań,t3,t4,dhso4,prolaktyna a tyje-jem sałatki już 2na dzień plus woda a nie schudłam nawet kg. Włosy wypadają mi garściami a biorę BodyMax zawsze, B12 i żelazo,jestem zmęczona,leczyłam depresję,nic mi się nie chce czy to z Zoloftem czy bez,zatrzymuję wodę,puchnę,często bolą mnie łydki i stawy,byłam u internistów, endokrynologa-zapisała mi Metformax-bez rezultatu...czuję się bezsilna..

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Nie jestem lekarzem, być może jest jeszcze jakiś medyczny obszar do zbadania, ale emocje mają wielki wpływ na ciało. To, co dzieje się teraz z Pani ciałem wskazuje m.in. na trudne przeżycie opuszczenia przez kogoś. Negatywne emocje potrafią bardzo rozregulować układ nerwowy i hormonalny. Może warto zająć się nimi na terapii.

Dzień Dobry Pani,

Proszę rozważyć podjęcie terapii, która byłaby skuteczna i pomogłaby Pani w dotarciu do prawdziwej przyczyny Pani symptomów. i potraktować ją jako rozwojową...

Gdyby zechciała pani ze mną porozmawiać, zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype, lub telefonicznie.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
Tel. 502 749 605