Stany podgorączkowe, bóle stawów i mięśni a kiła

Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu leczę się na kiłe. Brałem przez 3 tygodnie doxycyline po 2 tabletki dziennie. dzis byłem odebrać pierwsze wyniki kontrolne. Okazało się że sie poprawiły. Niestety w stresie zapomniałem zapytać lekarza o pare kwesti. Jak długo może potrwać jeszcze leczenie. Od jakiegos czasu mam tez stany podgorączkowe bóle stawów i mięsni bez zadnych innych objawów. Czy to jest związane z kiła czy tez może to byc inna przyczyna?

3 tygodnie to dobre leczenie. Trzeba jednak systematycznie wykonywać kontrolne badania, obserwować czy przypadkiem nie ma wzrostu mian odczynów kiłowych. Koniecznie leczeniu powinna się poddać "druga strona" czyli partnerka/partner seksualny.
Obecna temp .... pewenie inna przyczyna. Polecam wizytę w POZ