Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stany podgorączkowe, bóle stawów i mięśni a kiła

Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu leczę się na kiłe. Brałem przez 3 tygodnie doxycyline po 2 tabletki dziennie. dzis byłem odebrać pierwsze wyniki kontrolne. Okazało się że sie poprawiły. Niestety w stresie zapomniałem zapytać lekarza o pare kwesti. Jak długo może potrwać jeszcze leczenie. Od jakiegos czasu mam tez stany podgorączkowe bóle stawów i mięsni bez zadnych innych objawów. Czy to jest związane z kiła czy tez może to byc inna przyczyna?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

3 tygodnie to dobre leczenie. Trzeba jednak systematycznie wykonywać kontrolne badania, obserwować czy przypadkiem nie ma wzrostu mian odczynów kiłowych. Koniecznie leczeniu powinna się poddać "druga strona" czyli partnerka/partner seksualny.
Obecna temp .... pewenie inna przyczyna. Polecam wizytę w POZ

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy