Leczenie kiły i bóle stawów

Na początku tego roku leczyłem kiłę, dwa tygodnie doksycykliną. Teraz chodzę na badania kontrolne za każdym razem wynik jest lepszy. Od jakiegoś czasu nie czuję się jednak dobrze bolą mnie stawy, mięśnie jestem osłabiony. Czy jeśli leczenie przebiegło pomyślnie i wyniki za każdym razem się poprawiają to jest możliwość że moje objawy są związane z kiła czy też może to być coś innego? Jeszcze jedno pytanie czy lekarz widząc wyniki wie jaki jest etap choroby ponieważ ja nie wiem kiedy się zaraziłem

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udąć się do lekarza reumatologa, konieczne jest wykonanie badań w kierunku innych drobnosustrojów.