Stany zapalne przy bólu pod pachą

Witam.Od dłuzeszgo czasu pojawia sie ból pod pacha,przy tym uczucie jest jakby robil sie stan zapalny czy czerak,ale nic pozniej takiego sie nie dzieje.z czasem ból sam przechodzi ale badania podstawowe robilam i zawsze mam w normie.Od czego to moze byc?tym bardziej ze co jakis czas ól powraca i samo pozniej przestaje bolec,natomiast w tym czasie nie uzywam dezodorantow bo tak bardzo boli i jst powiekszony jakby węzeł chlonny?Dziekuje.

Takie objawy mogą być związane z zaburzeniami przepływu chłonki. Nie musi być to żadna choroba. Jeśli objawy nie będą narastały w czasie lub nie pojawi się nic dodatkowego typu guzek w piersi to może to być stan, który sam ustąpi. Proszę się obserwować, ew. pobadać w kierunku guzków w piersi.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania Pani nic nie jestem w stanie powiedzieć! Proszę udać się do chirurga w czasie, kiedy są dolegliwości!!! , pozdrawiam , zż