Staramy się o dziecko - czy tym razem mogło się udać?

Witam,
mam pytanie. Ogólnie już po raz 3 staramy się z narzeczonym o dziecko, niestety się nie udaje. W tym miesiącu jeszcze nie wiemy. Okres powinnam dostać 14 grudnia, mój cykl trwa co 31 dni, dzisiaj jest 29 dzień cyklu i meczą mnie od tygodnia nudności, ale zawsze wieczorem. Teraz zaczęły się zdarzać w dzień. Temperaturę mam 37,4 rano.
Robiłam test o 4 nad ranem, niestety wyszedł negatywny. Czy pomimo negatywnego testu jest szansa, że jestem w ciąży?

Witam serdecznie,

Na początku ciąży stężenie hCG może być zbyt niskie aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Wówczas test jest fałszywie ujemny. Dlatego test należy powtórzyć w dniu spodziewanej miesiączki. Wówczas powinien już być wiarygodny.
Objawy, które się u Pni pojawiły mogą być związane zarówno z ciążą jak i ze zbliżająca się miesiączką.

Pozdrawiam