Starania o ciążę a niedobór progesteronu w fazie lutealnej

Dzień dobryod 3cykli staram się z mężem o dzidziusia. Z powodu niedoboru progesteronu w fazie lutealnej biore luteinę. poczatkowo podjezykową jednakze w zeszłym miesiacu ok 2 dni po owulacji zaczął się pojawiac sluz podbarwiony krwia widoczny tylko na papierze pozniej kilka godzin przerwy i znow to samo, nastepnie przerodził sie on w plamienie ktore rowniez rano było a wieczorem nie. ozniej dostałam 2 dniowego "normalnego" okresu. lekarz stwierdzil ze luteina podjezykowa na mnie "nie działa" i

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zatem zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.