Starania o ciążę a śluz z krwią i ból podbrzusza

Witam, w tym miesiacu przeżyłam z chłopakiem pełen stosunek (staramy sie) w dni płodne tj.11,13,14,18 dc. W 22,23,24 dc pojawiła sie sladowa ilość krwi na papierze toaletowym (nitki krwi, różowy śluz) oraz ból. Dziś jest 28 dc rano na papierze miałam krew z śluzem oraz ból przypominający ból miesiączkowy. Lecz po 2 godzinach ustał. Ciagle mam uczucie "mokrości" w pochwie. Czy można to kwalifikować jako objaw ciąży? Byłam u gin miałam robione usg, cytologia- wszystko ok. Kiedy test?

Witam,
proszę wykonać test ciążowy 10-14 dni po stosunku.
Na chwilę obecną zalecałabym odpoczynek - ciąża jest możliwa, aczkolwiek nie można jej potwierdzić bez testu i badania USG

pozdrawiam