Starania o dziecko a krew w śluzie

Witam. Staram się z mężem o dziecko. W 8 dniu cyklu pęcherzyk miał 13 mm a endo. 10,7 mm. Dziś w 11 dniu cyklu przez około 3 godz. odczuwałam silny ból brzucha (jakby miesiączkowy) a w śluzie pojawiła się niteczka krwi. Po ok pół godz. już cały śluz zabarwił się na różowo. Myśląc, że to może oznaka zbliżającej się owulacji (zwykle mam 13- 15dc) współżyliśmy. Już po stosunku przy oddawaniu moczu do toalety spłynęła również krew. Proszę o przypuszczalne przyczyny zanim dostanę się do lekarza.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią krwawienie może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem fizjologiczne krwawienie/plamienie owulacyjne jak i wynik patologii układu płciowego. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.