Starania o ciążę a stosowanie leku Neozine forte

witam Czy lek Neozine forte moge zazywaz podczas staran o dziecko??Mam zalecona 3miesieczna kuracje na podniesienie odpornosci,dermatolog zalecila brac lek przez 10dni zaczynajc od pczarku cyklu,i oczywiscie w razie ewentualne ciazy niezaczynanie kolejnej sesji.Czy to bezpieczne?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

neosine nie jest zalecane podczas ciąży. Myślę, że zalecenia, które otrzymała Pani od swojego lekarza są rozsądne. Proszę przed rozpoczęciem cyklu wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.