Starania o ciążę i brązowe plamienia po łyżeczkowaniu

Witam jeatem ponad 4 tygodnie po zabiegu lyzeczkowania, odbylam juz takze kontrole u lekarza, który stwierdzil ze wszystko jest wporzadku i ze po pierwszym cyklu moge starac sie o dziecko, dopiero po kontroli rozpoczelam wspolzycie, lekarz na kontroli stwierdził ze niedlugo dostane okres i ze bedzie obfity minely 3 dni i nic za to mam jakies dziwne uplawy koloru brazowego czy mam powod do zmartwien? Obawiam sie wspolzyc ze cos jest jednak nie tak

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.