Starania o ciążę i wyniki badań hormonalnych

Witam od kilku lat staram sie zajsc w ciaze. jednak nic z tego.po odebraniu moich badan dn dzisiejszego.mam duze obawy poniewaz sprawa wyglada nastepujaco: TSH-1.710 FT3-2.78 FT4-1.16 FSH-4,67 LH-9,36 PROLAKTYNA TEST CZYNNOSCIOWY -182 PROLAKTYNA PO MCP-2578,00 TESTOSTERON-25,59 PROSZE O POMOC! JAK KAŻda kobieta pragnę miec bobaska.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani w którym dniu cyklu było wykonane badanie. W celu pełnej interpretacji proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.