Starania o dziecko a bolesność podbrzusza

Witam, Moje pytanie dotyczy ginekologii. Staramy się o dziecko. Ostatnio kilka dni spóźniał mi się okres, szyjka macicy była dość miękka i wysoko, ale jeszcze nie zrobiłam testu. Po kilku dniach zaczął mnie mocno boleć w dole brzuch. To był dość ostry bój nie typowy do moich bóli menstruacyjnych a krew była raczej jasnoczerwona przez jakieś półtora-dwa dni. Zastanawiam się czy mogło to być poronienia. I czy może to o czymś świadczyć na przyszłość? Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie jest to objaw jednoznacznie wskazujący na ew. poronienie i cieżko na jego podstawie wyciągać wnioski na przyszłość.