Widoczny pęcherzyk dominujący, wynik beta-HCG i brązowy śluz a ciąża

Witam. Ost msc mialam 05.01 a 15.01byl widoczny pecherzyk dominujacy z lewego jajnjka ale bardzo maly. Co to moze znaczyc? Badanie hcg wyszlo 65,87. Lekarz przelisal luteine na 10dni. Biore juz trzy dni 3x1tab podjez.Dostalam brazowawy sluz. To zle? Mam sie martwic? Tzn czy istnieje prawdopodobienstwo ze owej ciazy juz nie ma? I odczuwam bole-skorcze w dole brzucha jak przed msc. Czy to prawidlowy objaw? To moja pierwsza ciaza i bardzo mnie to wszystko martwi

Piotr Pilarski

Nie ma sensu się zmartwiać. Żaden z opisanych przez Panią objawów nie jest jednoznaczne objawem poronienia. Proszę poczekać na wizytę kontrolna u ginekologa.

Pozdrawiam.