Starania o dziecko a możliwość wykonania testu ciążowego

Witam serdecznie. Staram się z mężem o dzidziusia, jestem zniecierpliwiona czekaniem aby zrobić test. Zacznę od początku. Miesiączki 12 styczeń, 20 luty i ostatnia 31 marzec. W marcu kochaliśmy się 6,10,13,16,17,19,20. W te dni odczuwałam ból jajników i podbrzusza. Śluz był przejrzysty, rozciągliwy, jak białko jaja kurzego. Zastanawiam się czy doszło do zapłodnienia ... bardzo bym tego chciała. Kiedy wykonać test? bardzo proszę o pomoc i wyczerpującą odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test należy wykonać nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się. Istnieją realne szanse na zapłodnienie w w/w sytuacji.