Starania o dziecko a termin miesiączki u 30-latki

Witam staram się z mężem o dziecko ostatnią mięsiączke miałam 21-09-2015 byłam u lekarza 10 dni po upływie miesiaczki miałam mieć owulacje wczesniej jakoś czułam że jest ta owulacja pózniej że już jej czas minoł obiawiało sie to śluzami a w tym miesiacu tego nie było czy to możliwe że doszło do zapłodnienia jak tak to kiedy mozna wykonac test

Aleksander Ropielewski

Na podstawie podanego opisu nie mogę wykluczyć ani rozpoznać ciąży. Test warto wykonać po tygodniu od podejrzewanego czasu zapłodnienia.