Starania o dziecko i wynik badań hormonalnych

Od roku staram sie o dziecko, prosze o interpretacje wynikow: a) 3 dzien cyklu -TSH 1,48 norma (0,27-4,20) -LH 6,80 norma (3,5-12,5) -FSH 9,04 norma (2,4-12,6) b) 23 dzien cyklu ok 7 dni po owulacji -Progesteron 7dpo ( 23dc) 11,5 ng/ml czy mam sie o co martwic? do ginekologa ide dopiero za 3 tygodnie...

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm progesteronu w danym laboratorium nie można się odnieść do wyników. W pierwszej fazie cyklu wygląda, że wyniki są ok. A czy były wykonywane badania u partnera?