Starania o kolejną ciążę po poronieniu samoistnym

Jestem po poronieniu samoistnym. Dziś jest 5 dzień od poronienia kiedy mogę zacząć starać się o kolejną ciążę? Czy mogę przyjmować na przyspieszenie lek clostybegyt aby wcześniej zajść w ciążę np. już teraz aby wywołać owulację? Taki lek został mi z poprzednich cykli starań.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie przyjmować clostilbegyt bez wyraźnego zalecenia specjalisty ginekologa! O tym kiedy może Pani rozpocząć starania o ciążę, także powinien zdecydować lekarz prowadzący. Nie napisała Pani bowiem żadnych szczegółowych danych klinicznych, co mogłoby umożliwić odpowiedź na pytanie.