Stenoza kanału kręgowego na poziomie L4/L5 z ograniczeniem
Witam na poczatku moze przytocze opis mojego rezonansu:Utrzymuje sie stenoza kanalu kregowego na poziomie L4/L5 z ograniczeniem wymiaru strzalkowego do okolo 0,5 cm,znacznym uciskiem worka oponowego ze stloczeniem nici koncowych rdzenia kregowego (crowdin)oraz uciskiem korzeni L5 (dyskretnym po stronie prawej,znacznym po lewej).Stenoza spowodowana jest posrodkowo-lewoboczna przepuklina krazka L4/L5 w fazie ekstruzji.Nie zmienil sie obraz protruzji krazkow L3/L4 i L5/S1......

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie bezpośredniego badania i powyższego wyniku będzie można określić odpowiednie postępowanie.