Stłuczenie kości ogonowej i pośladków po upadku

Bedac na weselu poslizgnełam sie i upadlam na tyłek ,jak mam wstac z siedzenia to boli jak sie schyle boli ,w nocy musiałam sie podpierac na rekach zeby przewrocic sie na drugi bok ,czy to mocne stłuczenie i przejdzie czy jednak jutro powinnam udac sie do swojego lekarza

Dzień dobry

Ciężko określić Pani skale bólu jedynie przez krótki opis. Jeżeli ma Pani wątpliwości czy jest to tylko stłuczenie czy może złamanie kości ogonowej proszę skorzystać z konsultacji lekarskiej (lekarz zaleci zapewne wykonanie badania RTG).

Pozdrawiam