Stłuczenie kręgosłupa i stosowanie leków przeciwbólowych a spożycie alkoholu

Mam 18lat. W wieku 17lat stłukłam sobie poważnie kręgosłup,promieniowanie do biodra,nogi.Nie mogłam wstawać z łóżka z bólu ani spać,tak na prawdę nic ani skarpetek założyć.Od pół roku biorę leki przeciwbolówe.Teraz minęło 2tygodnie odkąd żadnego nie wzięłam, bo jest poprawa.Brałam pierwsze 3msc 3x paracetamol 1000mg i 3x ibuprofen 600mg na dzień,drugie 3msc ARCOXIA od ortopedy jedna dziennie 60mg. Nie biorę ich już 2tyg. o jakim czasie mogę napić się alkoholu? Jaką diete powinnam mieć,pozdrawiam

Wybór spożywania alkoholu zalezy tylko i wyłcznie od człowieka. Niestety nie dostanie Pani zapewnien, ze juz mozna albo nie mozna - Pani wybór.
Nie zalecane jets spozywanie alkoholu podczas przyjmowania leków. Jeżeli nie przyjmuje ich Pani od 2 tygodni - Pani dokonuje wyboru.
Co do diety - nie ma okreslonej diety zwiazenj z bólami kregosłupa - prosze odżywiać się zbilansownie i racjonalnie. Powodzenia