Stosowanie leku Bromergon a spożycie alkoholu

Miałam wynik prolaktyny 12 ng/ml a po MTC 245, lekarz przepisał mi dziś Bromergon na 4 m-ce po pół tabletki 2xdziennie. Po tym czasie mam przyjść i powiedzieć jak wyglądają cykle, czy się uregulowały. Nie wspomniał jednak o skutkach ubocznych, o których teraz czytam, tylko, żebym po 1. dawce przez pół godziny na wszelki wypadek nie wychodzila z domu. W październiku mam ślub i wesele. A przy tym leku alkohol niewskazany.Jak rozwiązać tę kwestię?Ślub bierze się raz w życiu.Przerwać lek na te 2dni?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Jeżeli planuje Pani spożywanie większych ilości alkoholu to prosze odstawić lek w dniu poprzedzającym ślub i wesele oraz rozpocząć przyjmowanie dzień po weselu.