Stłuczona stopa i opuchlizna

Witam ponad miesiac temu mialem bardzo stluczona lewa stope od tygodnia zaczolem pracowac bul byl jeszcze odczuwalny ale dalo sie funkcjonowac dwa dni temu stanolem ta stopa na czyms twardym i wszystko wrocilo natychmiast powrocila opuchlizna ogromny bol i zaczerwienienie na polowie stopy czy jest to zwiazane z tym ze nie do konca byla wyleczona stopa ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być związane z przebytym urazem. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.