Stolec z krwią u 3-latka

Witam! Mój trzyletni syn w ciągu ostatnich czterech miesięcy zrobił kupę z dużą ilością czerwonej krwi, nie miał zatwardzenia,ani nie bolał go brzuch, a krwi było naprawdę dużo aż kapało mu z pupy. co to może być? Bardzo się martwię. Do lekarza idziemy dopiero za kilka dni. Proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania badania i badań dodatkowych nie da się tego ocenić. Wskazana jest jak najszybsza ocena u pediatry. Pozdrawiam.