Stosowanie Acard w 6-tygodniu ciąży

Witam Moja zona jest w ciazy 6tyg ma problem bo lekaz ginekolog przepisal jej acard ktury spowodowal mdlosci i bole zalondka teraz od go nie bierze ale ma straszny bol zoladka.a przed ciaza leczyla sie na nadrzerkowe zapalenie załadka.jak teraz moze bezpiecznie zapobiec temu bolowi. bardzo prosimy o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa prowadzacego ciąże. Z jakiego powodu zona przyjmuje Acard?