Stosowanie ALAnerv a tabletki antykoncepcyjne

Witam, lekarz przepisał mi tabletki ALAnerv. Chciałabym się dowiedzieć, czy te tabletki nie obniżają ochrony antykoncepcyjnej (Regulon). Sprawdziłam skład i jest napisane, że wchodzi: kwas alfa-liponowy kwas gamma-linolenowy selen witamina E (tokoferol) witamina B1 (tiamina) witamina B2 (ryboflawina) witamina B6 (pirydoksyna) witamina B5 (kwas pantotenowy)

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę aby miały na siebie jakiś wpływ. Proszę jednak pamiętać iż niestety nie ma w 100 % skutecznych metod antykoncepcji.