Stosowanie Amitryptiline po odstawieniu Lexapro

Od 3 miesiecy biore lexapro pierwszy miesiac 10 mg nastepny 20 mg lek mi nie pomogl wspomagalam sie xanaksem bylam u lekarza ktory kazal odstawic lexapro i przepisal amitryptiline w dawce 25 mg czy moge zaraz na drugi dzien po natychmiastowym odstawieniu lexapro brac amitryptiline bardzo sie boje poniewaz w czasie kuracji lexapro mialam bardzo ciezkie skutki uboczne dziekume

Witam! Jak najbardziej może Pani zacząć stosować amitryptyline bezpośrednio po odstawieniu poprzedniego preparatu. Jest to lek ze zupełnie innej grupy niż przyjmowany do tej pory, nie powinien więc wywoływać skutków ubocznych, z którymi zmagała się Pani do tej pory.