Stosowanie antykoncepcji Naraya Plus w celu leczenia torbieli jajnika a ryzyko ciąży

Stosuję tabletki naraya plus od 9 dni wczoraj współżyłam z mężem bez dodatkowego zabezpieczenia do końca trochę jestem przerażona aby nie zajść w ciążę jakie jest ryzyko powiem jeszcze że tą antykoncepcją jest leczony torbiel o wielkości 3 cm.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli antykoncepcja jest przyjmowana zgodnie z zaleceniami, tzn rozpoczęcie w pierwszym dniu miesiączki to zabezpieczenie powinno uchronić przed niechcianą ciążą.