Stosowanie Azycyna a zmiany skórne

Od kilkunastu tygodni przyjmuję lek azycyna przepisany przez lekarza dermatologa,na mój okropny trądzik, po którym nie widze większej poprawy, a nawet czasami źle się po nim czuje. Znajoma mieszkająca w UK poleciła mi maść zawierającą vitamin b5-penthenol,vitamin C-Ascrobic Acid, glycyrrhiza Glabra, green tea extract,paeonia extract. Czy moge w jednym czasie przyjmować w/w antybiotyk i stosować tą maść na spłycenie blizn? PS. Wizytę mam dopiero pod koniec maja

Proszę wszystkie dodatkowe preparaty skonsultować z lekarzem prowadzącym. Jeśli po antybiotyku źle się Pani czuje to lekarz może go zmienić. Polecam również dołączyć do leczenia peelingi medyczne.