Stosowanie Bisocard a zawroty głowy u 38-latki

Witam. Od 2 tygodni zażywam bisocard na zmniejszenie tętna. 4 dni po zażyciu pierwszy raz tabletki obudziłam sie w nocy i przy przewracaniu sie na lewy bok miałam zawroty głowy. I tak jest do tej pory. Zawroty głowy występują w nocy i rano w pozycji leżącej lub kiedy za bardzo pochylę głowe do przodu. Czy te zawroty może powodować beta bloker?

Lek może powodowac zwolnienie pulsu, a przez to łatwiej o spadek przepływu. Skręty głową moga dodatkowo utrudniać krążenie w tętnicach kręgowych, zależne od położenia głowy Możliwe też spadki ciśnienia krwi
kontrola ciśnienia krwi i pulsu, Może zmniejszenie dawki leku?
Wskazana konsultacja
Pozdrawoiam