Stosowanie Bromergonu i starania o ciążę

Witam, od zakończenia krwawienia stosuje bromergon 1 tabletka 2 razy dziennie dopochwowo z powodu zbyt wysokiej prolaktyny. Od roku staram się o dziecko, niestety bezowocnie. Mam pytanie niedugo konczy mi sie pierwsze opakowanie i nie wiem czy odstawić je i czekać na krwawienie, czy też po skończonym opakowaniu od razu zacząć drugie, by nie było przerwy?

Piotr Pilarski

Należy przyjmować dalej. Ten lek nie obniża płodności a wręcz ją podwyższa gdyż to hiperprolaktynemia powoduje problemy z prokreacją.

Pozdrawiam.