Stosowanie Condyline na wargo sromowe i wejście do pochwy

Witam, mam 22 lata i bylam ostatnio u ginekologa bo zauwazylam zmiany na wargach sromowych mniejszych. Lekarz obejrzal tez szyjke (mialam leczona nadzerke) i powiedzial ze szyjka jest wyleczona. Powiedzial ze te zmiany to klykciny konczyste w przedsionku pochwy, w okolicach odbytu i na wargach oraz dal skierowanie na badanie w celu ustalenia jakie szczepy zlapalam. Przepisal mi tez Condyline. Czy Condyline kiedy naloze na zmiany na wargach te wewnatrz pochwy tez znikna? Nakladanie boli?

Condyline działa tylko w punkcie, w którym jest stosowana, inne miejsca się nie wyleczą. Może wystąpić pieczenie, podrażnienie, stan zapalny - to normalne zjawiska w trakcie leczenia tym lekiem.