Stosowanie DAA i niepokalanka a brodawki na sutkach

witam, mam 24 lata i od 2 lutego biorę DAA (D aspartic acid) - kwas D asparaginowy 3000 mg dziennie. Biorę do tego Niepokalanek (Vitex) 800mg dziennie na spadek prolaktyny ale zauważyłem że rosną mi brodawki na sutkach, co mam teraz zrobić?

Witam! Stosowane przez Panią preparaty nie mają w pełni potwierdzonego działania klinicznego. Powiększenie brodawek może wiązać się z dalszym wzrostem stężenia prolaktyny. Proszę zgłosić się do endokrynologa który wdroży odpowiednie leczenie.