Stosowanie Duphaston na początku ciąży

Witam mam 22 lata. Jestem w ciazy, test elektroniczny wykazal iż jest to już ponad 3 tydzień. Z moich obliczeń wychodzi na 5 tydzień.Nie mam możliwości pójścia do lekarza ponieważ mieszkam w Szkocji. Raz poroniłam było to w listopadzie 2014, w Polsce zrobiłam badania co ukazały tokspolazmoze i niski progesteron.W grudniu Zaczęłam brać duphaston, kóry miał poprawić hormon oraz pomoc mi zajść ponownie i tak się stało. Mam jeszcze 10 tabletek i chciałam sie dowiedzieć czy mam je brać nadal.

Aleksander Ropielewski

Należy skonsultować się z ginekologiem. Zarówno przerwanie terapii, jak jej kontynuacja mogą być korzystne, w zależności od sytuacji klinicznej.