Stosowanie Duphastonu w ciąży bez badań

Witam Jestem w ciąży. Raz kiedyś poronilam. Ginekolog zapisał mi duphaston bez żadnych badań. A jeśli mój progesteron jest w normie a biorę jeszcze dodatkowo w tabletkach? Może być to niebezpieczne?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli poinformowała Pani lekarza o stosowaniu progesteronu, to należy oczekiwać, że podjął on decyzję świadomie i celowo. Trudno mi się do niej ustosunkować nie mając mozliwości oceny sytuacji klinicznej.