Stosowanie Efectin a wygląd stolca

Przyjmuję lek Efectin ER 150 i od tego czasu zauważyłem białe kulki w kale (piszą o tym w ulotce). Jednak w środku tych kuleczek cały czas coś jest. Nie jest tak że to jest sama pusta otoczka. Martwię się czy wenlafaksyna aby na pewno się wchłania...? Proszę o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Proszę się nie martwić- to nierozpuszczalna cżęść tych kapsułek, która nie zawiera substancji aktywnej i nie wchłania się w przewodzie pokarmowym.