Stosowanie EllaOne a Propranolol

Witam, czy mogę zażyć bez obaw Propranolol, kiedy 25h temu zażyłam tabletkę "po" EllaOne? Po jakim czasie mój organizm oczyści się z hormonów przyjętych w tabletce "po"?

Dobry wieczór,

Jeśli ma Pani wskazania do stosowania Propranololou, to może go Pani przyjąć, pomimo tego, że zażyła Pani tabletkę EllaOne. Po tabletce "po" równowaga hormonalna organizmu wraca zwykle po kilku tygodniach, wiele zależy od indywidualnych hormonalnych predyspozycji pacjentek.

Pozdrawiam serdecznie.

.Marek Derkacz