Stosowanie Euthyroxu przy niedoczynności tarczycy u 22-latki

Mam niedoczynność tarczycy, biorę tabletki Eutyrox od 2lat. W tym miesiącu jak i miesiąc temu miałam skąpe miesiaczki, nie takie jak kiedyś (chociaż kiedyś też brałam te leki i nie były skąpe, tylko te 2miechy są inne) Pytanie brzmi, czy to jest ok? czy musze pójść do ginekologa ?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

prosze oznaczyc poziom tsh i udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postęwpoanie.