Stosowanie Euthyroxu przy stwierdzonej niedoczynności tarczycy

Mam 18 lat i mam niedoczynność tarczycy . W grudniu zaczęłam przyjmować euthyrox , przez 3 pierwsze tygodnie 50 , a potem 75 . Moje wyniki w grudniu: morfologia w normie TSH- 5,39(0,3-4,4) antyTPO-22(0-34) Moje wyniki obecnie : morfologia w normie TSH-0,02(0,3-4,4) na antyTG jeszcze czekam Czy tak gwałtowny spadek TSH może być spowodowany przyjmowanymi lekami ? Jeśli nie to co to oznacza ? Nie ukrywam , że trochę mnie to zmartwiło . Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Może wynikać ze stosowanego leczenia. Proponuje udać się do endokrynologa jak najszybciej lub skontaktować się z nim telefonicznie. Jeżeli powyższe opcje są niedostępne to proszę udać się jak najszybciej do lekarza rodzinnego.