Stosowanie Gynaliny przy wodnistej wydzieliny po okresie

Lekarz przepisał mi Gynalin, bo miałam żółtą, wodnistą wydzielinę po okresie. Miałam brać je 10 dni, ale wzięłam tylko 4 bo chcę współżyć z chłopakiem. Na początku po tabletkach wydzielina była żółta, teraz gdy nie biorę jest biało żółta i kremowa. Czy tak ma być?

Aleksander Ropielewski

Raczej nie, ponieważ nie jest to fizjologiczne zabarwienie wydzieliny i z opisu wnioskuję, że infekcja nadal się utrzymuje, ponieważ nie została do końca wyleczona. Odradzam współżycia do czasu pełnego wyleczenia, ponieważ zarazi Pani partnera.