Stosowanie HTZ a problemy ze snem u 51-latki

Witam, mam 51 lat, od kilku lat jestem na HTZ, obecnie systen Conti. Biorę 1/2 plastra, ponieważ chciałam z nich zejść wogóle. Mam bardzo duże problemy ze snem, wpłynęła na to depresja i aktualnie jestem na sulpirydzie . Nie wiem czy te plastry mają jakiś wpływ na moją bezsenność, czy je odrzucić czy wręcz przeciwnie dodać i brać cały. Jeden lekarz ginekolog powiedział, że przeprowadzone badania zalecają kobiecie brać hormony ile się da, drugi mówi żeby spróbować odrzucić. Nie wiem co robić ,

Zalecam Pani znalezienie lekarza specjalisty, któremu Pani ufa i który ma wg Pani odpowiednie kompetencje aby zaaplikować Pani leczenie a następnie spróbować zdać się na jego sugestie. Żadne leczenie nie jest skuteczne jeżeli nie jest konsekwentne.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza