Stosowanie Hydrovag a seks

Czy mogę zrobić w ten sposób, że tydzien bede stosowala Hydrovag w celu nawilzenia pochwy , a po dwoch dniach bedziemy uprawiali seks , po czym np za kolejne dwa dni juz bede swtosowala jedna globulke na tydzien w celu podtrzymania kuracji - mozna tak zrobic ? Pewnie ciezko byloby wytrzymac caly miesiąc kuracji bez stosunku...

Lek. Tomasz Budlewski

proszę stosować wg zaleceń lekarza prowadzącego. chyba lepiej przeleczyć miesiać niz miec brak reakcji na zastosowane leczenie.