Stosowanie Izoteku na blizny

Mam pytanie czy po kuracji izotekiem mężczyzna może wyleczyć blizny ( sporo ich pozostało). Czy jest jakaś maść , która by to wyleczyła ? Proszę o fachową odpowiedź.

Dzień dobry,

Blizny najlepiej usunąć laserowo- systematycznie je spłycając (polecam laser eCO2). Proszę jednak pamiętać, że powinien minąć okres ok 6 miesiący od zakończenia kuracji Izotekiem, by móc bezpiecznie wykonać zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu zmian lekarz dobierze zabiegi.
na blizny bardzo często stosuje się zabiegi z peelingami medycznymi lub zabieg plasma iq.