Stosowanie Jeanine na unormowanie miesiączki

Od ponad pół roku brałam tabletki Jeanine na unormowanie okresu. W czasie kiedy je brałam miesiączkę miałam idealnie co 28dni. Jednak w wyniku brania tych tabletek okazało się,że zagęszczają mi one krew i mój lekarz kazał mi je odstawić. W tym momencie powinnam dostać miesiączkę(pierwszą po przerwaniu kuracji), jednak spóżnia sie juz 2 dni. Nie jest mozliwe żebym byla w ciązy. Co to może oznaczac?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Czasami musi minąć trochę czasu po odstawieniu tabletek aby miesiączka powróciła. Tymbardziej, że miała Pani zaburzenia cyklu przed braniem tabletek.
Wynika to prawdopodobnie z zaburzeń hormonalnych. Jeśli w następnych dwóch cyklach problem będzie się powtarzał proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam