Stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego do 17. dnia ciąży

witam, Do 17 dnia ciąży licząc od dnia zapłodnienia stosowałam krem przeciwzmarszczkowy raz dziennie który w swoim składzie ma takie składniki jak: masło karite bio, witaminy A,E,F, guma tara, betaina, żeńszeń, magniferyna. Czy mogło to uszkodzić płód, szczególnie chodzi mi o witaminę A. Krem kupiony w drogerii kosmetycznej. Bardzo się martwię.

Dzień dobry,

Produkty drogeryjne mają zazwyczaj niskie stężenia substancji aktywnych, więc nie musi się Pani martwić.

Pozdrawiam