Stosowanie leków po ugryzieniu przez psa
Witam,17 grudnia ugryzł mnie pies na przedramieniu.Na sorze otrzymałam 1 pomoc.Brałam 2 antybiotyki,zastrzyki przecizakrzepowe,reka dużo się polepszyła,jednak w około rany miałam jakby guzek pod skórą dość niereularny krztałt,chirurg nożyczkami wyciągnał mi narośl zapalna z osoczem ale mimo to mam nadal wyczuwalne nieregularne coś pod skórą dość rozległe.Ręka mnie rwie gdy ruszam kciukiem,i czuję jakby mrówki do łokcia gdy ruszam małym palcem.czy to samo minie?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Sądzę że na sorze sprawdzono czy nie zostały uszkodzone struktury wewnątrz kończyny ( nerwy, tętnice, kości), teraz tylko wygojenie wymaga czasu. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u chirurga.
Pozdrawiam